UPS Kargo Takip Bilgileri

 Takip No İLE Sorgula

UPS Hakkında

UPS Kargo takip ile ilgili bütün bilgilere erişmene yardımcı olacağız. UPS Kargo ' yu tanıtan bu sayfayı inceleyebilir UPS kargo hakkında bilgi sahibi olabilirsin. UPS kargo takibi için hemen üstteki bağlantıyı kullanabilir yada en alttaki firmanın kendi takip sayfalarından bilgilere ulaşabilirsin.UPS Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0850 255 00 66

UPS Hikayesi

James Casey adlı aileden yoksun olarak büyümüş aklı selim genç girişimcidir. İlk olarak arkadaşından ödünç aldığı 100$ ile şirketin kuruluş masraflarını karşılayan Casey ortağı Claude Ryan ile birlikte bu yolda yürümüştür.

UPS 1999’da halka açılmıştır. Bu zamana kadar çoğunlukla Casey ailesinin tekelindeydi. Şimdi ise yüzlerce hissedardan oluşan kendi ayakları üstünde duran bir dev küresel şirket haline gelmiştir. Çoğunlukla kamyonlar ve uçaklar vasıtasıyla taşıma yapan UPS; perakende gönderilerinin taşınmasında ve de finans sektöründe kendisini göstermektedir. Ayrıca gümrük müşavirliği, finans, taşımacılık alanlarında liderlerden olan 40’dan fazla şirketi satın alıp bünyesine katmıştır.

UPS Takip Sorgulama

UPS Kargo gönderi sorgulaması için kendi sayfasındaki gönderi takip alanı kullanabilirsiniz.

UPS Kargo Yurt İçi ve Yurt Dışı kargo sorgulama

http://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx

UPS Kargo İrsaliye yada Fatura ile detaylı kargo sorgulama

http://www.ups.com.tr/DetayliSorgu.aspx