FedEx Kargo Takip Bilgileri

 Takip No İLE Sorgula

FedEx Hakkında

FedEx Kargo takip ile ilgili bütün bilgilere erişmene yardımcı olacağız. FedEx 'i tanıtan bu sayfayı inceleyebilir FedEx hakkında bilgi sahibi olabilirsin. FedEx gönderi takibi için hemen üstteki bağlantıyı kullanabilir yada en alttaki firmanın kendi takip sayfalarından bilgilere ulaşabilirsin.FedEx Çağrı Merkezi Telefon Numarası 444 93 39

FedEx Hikayesi

FedEx’in Bundan tam 45 yıl öncesinde Deniz Kuvvetleri’nde görev yapmış cesur bir girişimci tarafından temelleri atılmıştır. Şirketin ismi ise tam adının kısaltmasından ibarettir: Federal Express.

İlk kelimenin “Fed” ve ikinci kelimenin “Ex” takıları alınarak ismi verilen FedEx; 1971 yılında Frederick Smith tarafından ABD’nin Arkansas eyaletinde kurulmuştur.

45 yıl içerisinde mükemmel bir hızla ve istikrarla büyüyen FedEx’in bugün 25 milyar dolar cıvarında net varlığı ve 1,2 milyar dolara yakın geliri bulunmaktadır. 300.000’e yakın çalışanı bulunan FedEx Corporation şirketinin yönetim kurulu başkanı ve CEO’su aynı zamanda kurucusu da olan Frederick W.Smith’tir.

FedEx Takip Sorgulama

FedEx kargo takibi ve gönderi sorgulaması için kendi sayfasındaki gönderi takip alanı kullanabilirsiniz.

https://www.fedex.com/tr-tr/tracking.html